Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Прийом дітей  з електронної черги до  закладу дошкільної освіти здійснюється керівником (відповідно до ст. 34 Закони України «Про освіту») на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Заклад дошкільної освіти  №2 «Віночок» працює п’ять днів на тиждень з 7.00 до 17.30 або з 7.30 до 18.00. Чергова група –з 7.00 до 19.00

Прийом дітей з 7.00 до 8.00. Повернення додому з 17.00 до 19.00 год.

Несвоєчасний прихід дитини в дитячий садок і повернення додому порушує режим життя групи, затруднює освітній процес. Якщо необхідно привести або забрати дитину протягом дня просимо попереджати вихователя заздалегідь. Про неможливість приходу дитини до дитсадку через хворобу чи іншу причину просимо негайно попередити вихователя або сестру медичну старшу за тел.68-97-11.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками

Порядок оплати за утримання дитини в дошкільному закладі

Плата за утримання дитини вноситься в дошкільному закладі не пізніше 15 числа кожного місяця. Перерахунок оплаченої квитанції з причин хвороби або відсутності дитини здійснюється в наступному місяці.

Батьки надають сплачену квитанцію вихователю

Пільгами  оплати за харчування дітей  користуються  чорнобильці, багатодітні, опікуни, малозабезпечені, діти-інваліди,АТО.(при наявності відповідних документів)

Для зарахування дитини в  заклад дошкільної освіти  необхідно зареєструватися на сайті електронної реєстрації.

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт батьків» і перейти на сайт «Електронна система реєстрації до ДНЗ» reg.isuo.org

На сайті «Електронна система реєстрації до ДНЗ» надана повна інформація про  заклади дошкільної освіти  Полтавської області. У правій колонці сайту в графі «Оберіть ДНЗ» можливо ознайомитися з  повною  та скороченою назвою ДНЗ,  типом,  формою власності, типом місцевості, поштової адресою, мовою навчання та іншою інформацією про ДНЗ.

Для подачі заявки у вибраний ДНЗ користувачеві сайту необхідне зареєструватися.

Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації.  Необхідно заповнити всі обов’язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.